ÚvodO mněKnihy zdarma

Stáhněte si všechny FasterEFT knihy zdarma

Zaujala vás metoda Faster EFT? Chcete se o ní dozvědět více? Nyní máte jedinečnou možnost, získat všechny knihy zdarma

Není v tom žádný háček, nemusíte nikam zadávat ani email. Stačí, když si knihy stáhnete.

Pokud Vám knihy poslouží, a toužíte přece jen uskutečnit nějakou výměnu, můžete mi zaslat nějaké všimné. Informace naleznete ve spodu stránky. 

Kniha 1 - Žijte si, jak chcete

Žijte si, jak chcete - FasterEFT kniha zdarma

Jednoduchá poznání, která máte příležitost objevit nyní v knize, kterou jsem konečně napsal a kterou vám nyní předkládám, vám pomohou vrátit se na začátek a stavět na vaší dětské naivitě, kterou ostatní tak bravurně zašlapali do země, pomohou vám vyhrabat se z popela, který za celý život napadal na vaši hlavu a stát zpříma a pevně na svých nohou, které vás nyní donesou přesně tam, kam se chcete dostat, protože získáte nástroje, které jdou nyní za hranice času i prostoru a dovolí vám, přesunout se z pozice oběti, kterou život unesl a odjíždí s ní Bůh-ví kam. Po přečtení této první české knihy o FasterEFT, budete mít nyní i vy možnost přelomit okovy, které vás tíží a řídit svůj vlastní život.

Cena: 200Kč / 0

Stažení knihy: Žijte si, jak chcete

Kniha 2 - Žijte si, jak chcete II

FasterEFT kniha - Žijte si, jak chcete II

Tato kniha je rozšířením té první a opět povídá o FasterEFT a Neuro-Lingvistickém Programování a jejich kombinaci pro dosahování nejlepších výsledků. Rozhodl jsem se, že vás naučím jednoduché techniky, které pomohou dosáhnout všeho, po čem byste v životě mohli toužit a také pochopit, proč mnohdy máte namísto toho něco úplně jiného. Seznamte se se základními principy, které fungují nejen za FasterEFT, ale za vašim životem celkově a zbavte se toho špatného, co dostáváte. Tato kniha se v některých částech podobá té první, ale pouze v některých, tak aby mohla být použita i samotná.

Cena: 200Kč / 0

Stažení knihy: Žijte si, jak chcete II

Kniha 3 - Skoncujte s panikou

eKniha FasterEFT - Skoncujte s panikou

Rádi byste se zbavili svých občasných a nebo dokonce i častých panických záchvatů? Lékaři vám nepomohli a nebo vás už jen nebaví jíst chemické přípravky, které působí velmi povalu, stáváte se na nich závislí a výsledek je nejistý? Nyní máte příležitost, získat návod a jednoduchý systém, na odstranění panických atak a problémů s nimi spojenými. Protože právě Panické ataky a úzkosti patří mezi nejčastější dotazy, které mi lidé pokládají, rozhodl jsem se, že nejjednodušší způsob, jak poradit všem, bude napsat o tom krátkou knihu, která každého, kdo bude chtít, provede jednoduchým postupem, který pomůže, zbavit se panických atak někdy i v rozmezí několika hodin.

Cena: 200Kč / 0

Stažení knihy: Skoncujte s panikou

Kniha 4 - Uzdravte svou mysl, uzdravíte své tělo

eKniha FasterEFT - Uzdravte svou mysl, uzdravíte své tělo

Není vždy snadné, smířit se s tím, když nás postihne nějaká nemoc a nebo trpíme-li nepříjemnými bolestmi. Mnoho lidí tráví spoustu svého času v lékařských ordinacích a utrácí za medikamenty, které nám mají ulevit od bolestí a nebo vyléčit naše nemoci. Někdy se však stává, že ač děláme cokoli, tak nějak se nám nedaří, se svých zdravotních obtíží zbavit a lékařům dochází účinné postupy a nebo nám dokonce nevěří a posílají nás k psychiatrům, protože z medicínského hlediska jsme zdraví a nebo na naši nemoc prostě neexistuje lék. Tato eKniha by měla sloužit jako jednoduchá příručka první a nebo také poslední pomoci. Záleží pouze na vás, v jakém pořadí volíte postup své léčby a jak rychle se chcete uzdravit.

Cena: 250Kč / 0

Stažení knihy: Uzdravte svou mysl, uzdravíte své tělo

Darování

Líbily se vám mé knížky a nebo vám přinesly do života něco zajímavého?

Rádi byste darovali něco na oplátku?

Budu velmi rád za jakýkoli příspěvek, který použiji výhradně k vlastnímu pobavení a rozveselení :) (nebo miminům koupím něco pěkného)

Děkuji.

 

Můžete využít možností níže:

Darovat na účet

QR Platba

Číslo účtu: 1164297001 / 5500

Darovat přes PayPal