ÚvodO mně

O mně

Rádi byste mě lépe poznali, dřív než mi dovolíte, abych nechal Vaše problémy, bolesti, trápení a strasti zmizet?

Rev. Tomáš Březina, DiS.

Rev. Tomáš Březina, DiS.

Dobrý den,

moje jméno je Tomáš Březina a jsem certifikovaným praktikem jedné ze světově nejvyspělejších metod osobního rozvoje s názevm Faster EFT. Tuto metodu jsem se naučil přímo od jejího tvůrce R. G. Smithe, který je mým dlouholetým kamarádem. Prožili jsme spolu nejedno dobrodružství a to nejen za hranicemi našeho vědomí, ale i mnohem dál a hloub. Jeho práce na tom změnit svět, mě natolik fascinovala, že jsem se rozhodl, následovat jeho směr a jít v jeho stopách. Díky vědomostem, které mi předal, se mi podařilo pochopit sebe samotného a využívám to, co jsem se naučil, k pomoci ostatním.

Pochopit způsob, jakým nám vznikají problémy a hlavně jak je vyřešit je to, co mě odlišuje od spousty ostatních "léčitelů". Pokud u mě budete hledat zázračné uzdravení bez Vašeho přičinění, budu Vás muset zklamat. Pokud budete chtít změnit svůj život a zbavit se problémů, vaše cesta nebude vždy jen příjemná. Odměnou však Vám bude rychlost, se kterou problémy mizí a také neuvěřitelná vnitřní síla, kterou získáte.

Neboť jen ten, kdo je schopen projít údolím světa stínů a nemít strach, je svobodný... 

Kdo jsou mí klienti?

Jsou to lidé jako Vy. Mezi mé klienty patří vrcholoví manažeři a ředitelé společností, kteří mají problémy se stresem a rozpadají se jim vztahy.
Stejně tak za mnou chodí lidé, kteří o sobě říkají, že jsou naprosto "obyčejní" a mají své malé i velké bolístky, či dokonce zdravotní problémy.
Pracuji například i se studenty, kteří přichází o své první lásky a nebo se potřebují připravit na zkoušky.

Pro mě není obyčejný klient. Každý je individualita, však všichni mají jedno společné. Přichází za mnou s problémy a odcházejí bez nich...

Co Vám tedy mohu nabídnout?

Dovolte mi Vám pomoci zbavit se jakéhokoli problému. Je jedno jak velký je právě teď. Až s ním skončíme, bude pryč navždy...

Na co tedy teď čekat?
Stačí jen říct: 

Chci okamžitou pomoc!