ÚvodNovinky a článkySeminář FasterEFT Praha 2013

Seminář FasterEFT Praha 2013

Seminář Robert Smith Praha 2013

Mám to jedinečné potěšení, oznámit Vám, že v prosinci tohoto roku (2013) připravujeme víkendový seminář přímo s autorem metody FasterEFT panem Robertem G. Smithem. Tento seminář bude unikátní zejména v tom, že jeho cena je velmi nízká (ve srovnání s ostatními semináři ve světě) a také, že takovéto téma ještě nebylo na žádném semináři u nás nikdy uváděno.

Je to již dva roky, co u nás Robert G. Smith byl naposledy a tak jsem velmi rád, že mohu uvést po takové době právě tento seminář.

Mnozí z mích klientů se odkazují právě na kombinaci vztahů a peněz, které jim lámou vaz. Proto tedy toto je nejlepší příležitost jak to změnit. Seminář se bude konat 7. a 8. prosince (víkend) v centru Prahy.

Bude se tedy jednat o spojení vztahů, lásky a peněz. Veškeré další informace můžete získat na: www.faster-eft.cz/fastereft/seminare/seminar-robert-smith-praha-2013/.

Přijďte také a naučte se chápat, proč mohou vztahy i peníze hrát negativní úlohu ve vašem životě a hlavně poznejte nástroje, které Vám umožní to změnit. Každý si zasloužíme víc bohatství i lásky...