ÚvodNovinky a článkyO štěstí II

O štěstí II

V minulém článku jsme si mohli přečíst nějaké zajímavé informace o tom, že štěstí je tedy vnitřní práce. Štěstí je tedy něco, co máme uvnitř a na základě toho, vidíme či nevidíme v životě ony šťastné náhody, nebo příležitosti.

Psal jsem také o tom, že existuje jakýsi princip, který nám říká, že i pokud to tak není (i pokud o sobě nemáme přesvědčení, že jsme dostatečně velcí šťastlivci), máme to fingovat. Máme lhát sami sobě, abychom vytvořili toto přesvědčení a náš vlastní mozek to převzal za své.

Rozhodl jsem se, že Vám v tomto článku ukážu něco velmi zajímavého...

Hrnec zlata

Popovídejme si ještě o tom, jak to funguje. Vzpomínám si na nějaký z audio programů Anthony Robbinse, kde vypráví o tom, jak jeden pár, který byl přítomen na nějakém z jeho seminářů, tvrdil, že vyhraje velké peníze v loterii. Nejednalo se o pár drobných, jednalo se o skutečně slušný obnos, který by zajistil spokojené stáří a nebo zaplatil pěkný dům. Tento pár toto prohlásil přímo před Tonym a po skončení semináře začal tvrdit to samé všem okolo. Tato dvojice nejen tvrdila, že vyhraje, ale začala se chovat, jakoby už vyhrála, všem známým řekla, že vyhrála a přesvědčení o tom, že to tak je prostě přijala za vlastní.

Samozřejmě. Když naplníte mozek dostatečně, začne tomu sám věřit. Cosi v nás se posune a změní a výhra na sebe nenechá dlouho čekat.

Napadl mě teď jeden příběh, který bych mohl zmínit:

Jedna paní, která zná FasterEFT se vydala s kamarády do Las Vegas. Toto město samozřejmě spoustu lidí láká k hazardu. Řekněme tedy, že tito přátelé se vydali si trochu užít a pokoušet štěstí.

V letadle při cestě se však dělo něco zajímavého. Celou dobu totiž naše hlavní hrdinka používá zvláštní druh akupresurního cvičení, kterému ve FasterEFT říkáme ťukání na metabolismus. Tato paní jej velice dobře zná, protože jej úspěšně používala, aby ztratila svou hmotnost.

Její "spalování" nebylo tak rychlé a pomocí tohoto druhu ťukání se jí podařilo, že jídlo, které jedla se neukládalo stejným způsobem a že začala opravdu hubnout.

Přátelé na ní koukali velmi divně, když celou cestu v letadle ťuká a opakuje: "Chci vyhrát, vyhrávám!" Měli z ní dost legraci. Co se však stalo? Každý den v kasínu tato dáma vyhrála. Necílila na vysoké částky, ale i tak to, co vyhrála nebylo ani zdaleka zanedbatelné. Řekněme, že po třech dnech odjela o pár tisíc dolarů těžší.

 

Poslední den před odjezdem do kasína ji přátelé prosili, aby ťukala i na ně, protože si zcela jistě uvědomili, že to, co dělala, mělo efekt na to, jak se jí dařilo.

Robertovi G. Smithovi se tento příběh tak líbil, že se rozhodl, že jednoho dne při čekání na letišti toto vyzkouší.

Říkal, že ťukal stejným způsobem a pak přistoupil k výhernímu automatu. Vhodil do něj jednu libru a zkusil štěstí. Během prvního otočení se mu podařilo vydělat 50 liber. Není hráč, takže si vzal svou výhru a dál nepokračoval.

Rádi byste se naučili používat tento speciální druh ťukání? Vesele do toho, není nic jednoduššího.
Jak jsem již říkal, toto ťukání bylo speciálně vytvořeno pro urychlení našeho metabolismu, ale funguje i jako afirmace a jediné, co musíte udělat je, dodržet tento jednoduchý postup:

Technika Afirmací

  1. Karate bod (hrana ruky, jako v klasickém EFT) - řekneme: Chci vyhrát
  2. Klíční kosti - řekneme: vyhrávám
  3. Opakujte stále dokola. Chci vyhrát, vyhrávám, chci vyhrát, vyhrávám, …
  4. Potom použijte všechny body, které používáme ve FasterEFT a říkejte: tak to je, přirozeně a snadno. 
  5. Posléze se chytneme za zápěstí a hluboký nádech, výdech a řekneme: "Mír" 
  6. Na úplný konec a to je velmi důležité: představte si sami sebe, že to máte a ciťte, jakoby to bylo právě teď a ciťte ty zasloužené příjemné pocity.
    Představte si, že koukáte na televizi a vidíte, že ve sportce tahají ta Vaše čísla a ciťte se skvěle a nebo, si představte sami sebe, jak přebíráte klíče od Vašeho vysněného domu, či auta.

Kolikrát máte opakovat?

Kolikrát bude potřeba. Pokud chcete používat afirmace, je dobré, abyste toto dělali každý den alespoň půl hodiny. Klidně můžete rozdělit na části (třeba šestkrát pět minut) v průběhu celého dne.

Pozorujte však, co si říkáte po zbytek celého dne, abyste netrávili čas afirmováním si věcí a posléze celý den nedělali přesný opak.

Zvesela používejte tento druh ťukání na všechno, co chcete změnit.
Myslím tím například: na hubnutí (chci hubnout, hubnu), nebo na štěstí (chci mít štěstí, mám štěstí)

Opravdu si to zasloužíte?

Mnozí z nás, tajně doufají a přejí si, aby něco získali, ale jakmile se jich zeptáte: "Máš pocit, že si to zasloužíš?" Jejich odpověď většinou zní: "Ne!" a nebo "Nevím". A pak tvrdí, že stejně nic nemohou získat, či vyhrát jen tak.

Taže nač si vlastně něco přát, když na to nemám nárok?

Máte!!! Máte nárok na cokoli, po čem toužíte.

Proč? Protože ve výsledku jsme všichni jedno. Všichni jsme tvořeni tou stejnou energíí, která stvořila vesmír, galaxie, hvězdy. Všichni jsme součástí orovského celku, který je dynamický a tvůrčí a pro nás je všechny stejný dostatek a jakkoli jsou omezeny Vaše přesvědčení o tom, co si zasloužíte, či o tom, zda-li je správné něco mít, když ostatní nemají...

Obejděte to například následovně: Když ostatní nemají, tak si přejte víc a podělte se s nimi.

Když Anthony Robbins toužil, postarat se o vlastní rodinu a toužil po tom, mít možnost postarat se i o ostatní. Vytvořil nadaci, která v čase okolo svátku Díkuvzdání nasytí přes milion lidí po celém světě. Udělejte něco dobrého, pomožte sobě a tím budete mít víc moci, pomoci i ostatním.

Vyzkoušejte tuto techniku, dělejte jí každý den a začněte se starat o to, aby kolem Vás bylo všechno lepší a víc lidí včetně Vás mělo to, po čem touží a nebojte se dávat, protože jedna z prastarých pravd tvrdí: Dávej a pak budeš dostávat.

Kompletní návod na to, jak zajistit, aby afirmace fungovaly a proč čo tak je získáte v našem On-line semináři.