ÚvodNovinky a článkyNovinky říjen 2015

Novinky říjen 2015

Říjen 2015 - Novinky a akce FasterEFT

Vážení přátelé, příznivci FasterEFT a zvědavci.

Připravil jsem pro vás na tento měsíc celou řadu zajímavých akcí, které by vám měly ulehčit výběr a v případě, že ve vašem životě jsou některé věci, které ještě nejsou úplně v pořádku, nabízí vám šanci na změnu.

Mnoho lidí, se kterými jsem za poslední roky pracoval, nebo se zúčastnili některých akcí spojených s FasterEFT, došlo k zajímavým změnám. Zbavili se svých strachů, fóbií, úzkostí, fyzických bolestí a stresu a mnohých dalších věcí. 

Vy ještě ne? Jak dlouho budete ještě čekat?

Co vás nyní čeká a z čeho můžete vybírat?

Toužíte po opravdové změně ve vašem životě? Chcete se naučit něco nového a úžasného a nebo se jen potřebujete zbavit nějakého problému a dál si žít svůj život v klidu a pohodě?

Vyberte si jednu z následujících možností:

Měsíční koučink

Ano, po několika letech jsem se rozhodl, že znovu na chvíli otevřu možnost, zúčastnit se měsíčního koučinku. Jedná se o nejlepší začátek a start do nového života. Pojďme se spolu potkávat po skype a nebo telefonu v průběhu měsíce a změníme vaše programy, strachy a neduhy, ulevíme vám od stresu a vyčistíme hlavu.

Měsíční koučink získáte na této stránce: Měsíční koučink

Zvýhodněný seminář

Protože mám v brzké době narozeniny, rozhodl jsem se, že těm, co to myslí se svým životem vážně a touží vědět víc o tom, jak konkrétní věci ve svém životě změnit a potřebuji šíroký záběr, mohou využít zvýhodněného semináře, který odpoví na většinu otázek a umožní jeho účastníkům, aby na sobě začali pracovat způsobem, který jim umožní dělat zázraky v životě svém i ostatních.

Více informací o semináři naleznete na této stránce: On-line seminář FasterEFT.

Knihy, knihy, knihy a knihy

Na pozdim loňského roku jsem odstartoval svou "pisálkovskou" dráhu, co by autor první české eKnihy o FasterEFT. V průběhu tohoto léta přibyly tři další knihy o FasterEFT a pokud jste je ještě nečetli, nemohu nic jiného, než je doporučit. Vyberte si tu svou, nebo dvě a pusťte se do toho. 

Jelikož největší procento dotazů a návštěv na mých stránkách se týká zejména úzkostí a paniky, připravil jsem v létě také knihu na toto téma, kterou jsem ještě navíc obohatil o možnost prvotní terapie, která nastartuje vaše uzdravení v tomto směru. Panika a úzkosti jsou jen naučená dovednost a s touto knihou získáte nástroje, jak se je odnaučit a získat svůj život pod kontrolu. Trápí vás tyto problémy? Pusťte se do toho ještě dnes!

Knihu: Skoncujte s panikou získáte na této stránce: Skoncujte s panikou

Přeji příjemné podzimní dny a nezapomeňte: Pokud máme cíl, ale neuděláme ani první krok, nikdy se nemůže realizovat.