ÚvodNovinky a článkyMoc a síla NE aneb žádáš to, co dostáváš

Moc a síla NE aneb žádáš to, co dostáváš

Rádi byste věděli, proč se některé věci ve vašem životě dějí velmi snadno a s některými nemůžete hnout? Možná je toto všechno jen výsledkem toho, jaké NE ve vašem životě máte. Snažil jsem se nastínit tento problém v krátkém článku, který vám ukáže cestu, jak z toho ven snadno a rychle. To přece všichni chceme, nebo ne?

Zeď

S největší pravděpodobností již znáte prohlášení typu: "Na co soustředíš svou pozornost, to dostáváš." Nebo: "Kam soustředíš svou pozornost, tam to roste." Co to však ve skutečnosti znamená?

Předpokládám, že pokud čtete tento článek, čtete jej za nějakým účelem. Možná není něco ve vašem životě v pořádku a nebo toužíte po tom, vyměnit něco, co ve svém životě máte za něco nového, za něco, co ještě nemáte.

Popřemýšlejte nyní o tom. Pokud je ve vašem životě nějaké to ne. Jak důležité pro Vás je, aby tam nebylo? Možná již ve svém životě praktikujete principy pozitivního myšlení a víte jak běžné věci postrčit, aby se děly. Je to super, když se vám podaří něco zajímavého přitáhnout do svého života. Podaří se vám získat finanční hotovost, nebo se potkat se zajímavými lidmi a jde to snadno.

Možná to pro vás nebylo tak důležité, byla to hra a o nic nešlo.

 

Každý z nás máme mnoho takových přání a pokud si je zapisujete, aby se zhmotnily rychleji, když je za čas zrevidujete, dojdete k příjemnému překvapení, že spousta vašich malých přání se splnila. Ale…

Co ta velká přání, které potřebujete vyřešit doopravdy rychle?

Co ty skutečnosti, které Vás pálí jako žhavé uhlíky ve vaší nohavici?

Když se ostatní přání plní bez obtíží, jak je možné, že ty důležité věci se nehýbou? Vždyť přece žádné přání není nesplnitelné, … nebo ano?

Hlavní otázkou v tomto je: "Co je ve skutečnosti naše přání?" Vrátíme-li se na začátek tohoto článku k onomu prohlášení, není se čemu divit, že věci jsou, tak jak jsou.

Vzpomínám na zajímavý příběh od Anthony Robinse, který toto nádherně ilustruje. Vypráví o své zkušenosti, když se učil řídit na závodní dráze. Piloti závodních automobilů mají cvičiště a mnoho příležitostí, naučit se reagovat v nepředvídaných situacích

Pro testování se používají speciální auta, která mají skvělou schopnost dělat věci, které v danou chvíli řidič nečeká.

Instruktor v nestřeženém okamžiku zmáčkne tlačítko a u automobilu dojde jakoby k defektu pneumatiky a nebo smyku. Toto nemusí být ve velké rychhlosti zrovna příjemné a může se stát spousta věcí. Kolem testovací dráhy je také zeď, do které auto může s nesprávným ovládáním narazit.

Když instruktor Tonyho seznamoval s celým výcvikem, upozorňoval ho, že jediné, co musí udělat je, udržet oči na silnici. Nesmí se dívat na zeď. V okamžiku, kdy se tak ovšem stalo, první co se mu dralo do mysli byla: potřeba nenarazit do té zdi.

Jakmile totiž soustředíte svou pozornost na tu zeď, je to přesně ten směr, kterým váš automobil pošlete. Věřte tomu, že to chce i několik opakování, než si toto člověk osvojí a je schopen i v takovéto vypjaté situaci reagovat správně.

A přesně takto to funguje i s našimi ne.

V okamžiku, kdy něco tak zoufale nechceme, podvědomě směřujeme svou pozornost na tuto zeď, která nás ohrožuje a díky tomu se k ní také přibližujeme a srážka bývá někdy dokonce nevyhnutelná.

Co mají společného naše přání a zeď?

Možná již nyní chápete, že přesně to co nechcete získává přitažlivou moc a vy to přitahujete a nebo naopak, ono to přitahuje vás.

Proč je právě FasterEFT tak dokonalou technikou je zcela jasné.

My se snažíme vždy zjistit to, co nechceme, abychom mohli vědět to, co chceme.

Ovšem na rozdíl od mnohých ostatních systémů, ve FasterEFT se hodláme usmířit s tím, co nechceme, aby pomyslná zeď zmizela z našeho zorného úhlu a my se soustředili pouze na silnici, na jejímž konci je napnutá cílová částka a samozřejmě si také snažíme, užít si vzrušení z jízdy.

Popřemýšlejte tedy následovně:

Jaká jsou vaše přání, která se neplní a nebo co je to, co dostáváte a potřebujete se toho zbavit?

Soustřeďte svou pozornost (nyní naposledy) na to, co nechcete. Použijte to, co jste se o metodě Faster EFT naučili (a nebo využijte příležitosti a pořádně se to naučte) a nasměrujte svůj život na to, co dooprady chcete.

Pokud jste například nemocní, či trpíte bolestmi, je třeba se usmířit s nemocí a soustředit se na uzdravení. Pokud žijete ve špatném vztahu, je třeba zbavit se špatností a soustředit se na to, po čem toužíte. Pokud vás ohrožuje nedostatek financí, je třeba přestat tento nedostatek pociťovat a činit akce, které budou směřovat k tomu, po čem toužíte.

Pokud toto sami nedokážete, požádejte o pomoc někoho, kdo ví, jak na to. Já třeba o někom vím...