ÚvodNovinky a článkyCo mohu a nemohu změnit s FasterEFT?

Co mohu a nemohu změnit s FasterEFT?

Ač se metoda FasterEFT může jevit jako všemocná metoda osobního rozvoje, která dokáže úplně všechno, bylo by dobré, rozptýlit mýty, které z nepochopení tohoto nástroje vznikají. Popovídejme si tedy o věcech, které je možné změnit přímo a těch, které vyžadují něco úplně jiného...

FasterEFT Logo

FasterEFT je možné použít na velmi širokou škálu problémů - od fyzických útrap a zdraví až po finanční vzorce a vztahy. Existují však také věci, které FasterEFT neumí. Důležité je však vědět, že primárním účelem není takové věci změnit, ale změnit naše vlastní vnímání těchto věcí. Jinými slovy, pokud nejste spokojeni se svou výškou a přejete si, být vyšší, FasterEFT vám k tomu s největší pravděpodobností nepomůže, ale pomůže vám, být spokojeni s výškou, kterou máte.

Pokud chcete být ve vztahu s někým, kdo vaše city neopětuje - FasterEFT nezajistí, že se do vás vaše vytoužená osoba náhle zamiluje, naopak vám však pomůže, změnit ten program, který probíhá ve vaší podvědomé mysli a stará se o to, abyste si vyhledávali a cítili se přitahováni k někomu, kdo to neopětuje.

Pro takové problémy, se kterými FasterEFT primárně nic neumí udělat, je to skutečně o tom změnit naše vlastní vnímání takových problémů.

V každém případě je to o tom, abyste se cítili lépe a šťastněji, i když se to třeba teď zdá nemožné.

Nemohu být šťastný(á), pokud se to nezmění

Pokud existuje něco, co nemůže být za pomoci FasterEFT změněno (například barva vašich očí a nebo fakt, že vás váš milovaný opustil) a možná dokonce cítíte, že se s tím nikdy nesmíříte... Avšak vše, co cítíte, každá reakce je určena tím, co držíte ve svém podvědomí. Všechno co cítíte, přichází z vnitřního naprogramování "důkazu", ke kterému se podvědomá mysl vždy vrací. Změňíte-li tato data a pocity, reakce, vnímání a úhel pohledu se změní automaticky - protože vaše podvědomí se bude obracet k jiným datům, které má nově k dispozici. Je opravdu jedno, jak nemožné to nyní vypadá, cítit se dobře v této nepříjemné situaci, pravda je, že jakmile jste odhodlaní udělat všecho, co je třeba, můžete být šťastni v jakékoli situaci. 

Jak změnit vaše vnímání věcí, které změnit nelze?

Ikdyž se to zdá třeba nemožné, proč to nezkusit alespoň jako malý experiment? Všimněte si věci, která vás trápí. Všimněte si toho, jak víte, že vás tato věc trápí - co cítíte, kde to cítíte a jak silný je ten pocit? Jaké myšlenky a vzpomínky vyvstávají, když nad tím přemýšlíte? Jen si všimněte! Potom použijte techniku FasterEFT, abyste vyčistili a změnili tyto pocity a vzpomínky. Opakujte celý proces, dokud se všechno neotočí na dobré. 

Jak víte, že máte hotovo? Poznáte to tak, že budete cítit přijetí a štěstí, když budete myslet na onen problém, který vás dříve trápil.

Odteď, kdykoli vás bude něco trápit, ať je to cokoli, použijte techniku FasterEFT právě v ten okamžik, abyste to vyčistili a přetočili v něco pozitivního. Pokud nemůžete ťukat fyzicky, protože jste právě někde na veřejnosti, můžete použít techniku mentálního ťukání.

Pro více informací o technikách a metodě FasterEFT  si můžete pořídit FasterEFT příručky a nebo se zúčastnit on-line semináře.

Zdroj článku: www.fastereft.com