ÚvodNovinky a článkyCo budete číst v roce 2015?

Co budete číst v roce 2015?

Psaní článků a psaní blogu je velmi zábavná činnost. Zabývám se tím již několik let a chuti rozhodně neubývá. Poslední dobou jsem však přemýšlel o tom, o čem vlastně budu tento rok psát. Napadlo mne, že mnohem lepší, než psát si jen to, co mne napadne, bude, když si články napíšete sami.

Blog FasterEFT

Většinou je pravdou, že metoda FasterEFT je řešením téměř na všechny problémy všedního i nevšedního dne. Dokonce se nebojím říci, že mnohdy pomáhá i tam, kde všechno ostatní selhalo. Tisíce lidí ťukajících si na "čelo" a zbavujících se svých zdravotních i duševních problémů jsou toho důkazem.

Každý z nás je však jiný a každý má jiné problémy a trápení a také třeba otázky jak na to. Proto nyní dávám prostor třeba právě vám.

S některými si vyměnuji velmi dlouhé emaily a přitom by bylo mnohem lepší, napsat jeden článek, který by si mohli přečíst všichni. 

Již několik let články, které píši, pomáhají a já bych si přál, aby pomáhaly ještě víc. 

Pojďme tedy tento rok psát články spolu. 

Níže naleznete formulář, ve kterém můžete uveřejnit svůj dotaz, oblast zájmu a nebo námět na článek a já se pokusím všechny smysluplné nějak zpracovat v průběhu tohoto roku.

Tento formulář také může sloužit k tomu, že napíšete, co se Vám líbí a jak Vám FasterEFT nebo jiné techniky, které jste se zde na stránkách a nebo v knize či On-line semináři naučili, pomohly.

Napište svůj námět, požadavek, atd...