ÚvodNovinky a článkyChcete se něco naučit? Učte se od nejlepších.

Chcete se něco naučit? Učte se od nejlepších.

Pokud máte zájem se něco naučit, přemýšleli jste o tom, jak to udělat nejlépe? Lidé bohužel dost často přemýšlí s omezeným pohledem na věc. Pokud si vybírají kurs, hledají nejlepší cenu a příliš se nesoustředí na to, zda-li jim kurs něco přinese. Je to bohužel tak. Potom si někdy vyberou kursů několik a získají roztříštěné a někdy dokonce i nesourodé informace, které je nikam dál neposunou. Já však chci, aby znalosti účastníků semináře byly nejlepší!

R.Smith, D. Maguire, Grace Jones, Eric Robins

Mnozí již vědí, že v současné době probíhá speciální kurs FasterEFT, který je on-line. Mnozí se jej dokonce již účastní a připravují se právě na druhou lekci. Já jsem posledních pár dnů dost přemýšlel, jak tento kurs udělat tím opravdu nejlepším, co Vám současný směr osobního rozvoje může nabídnout. Chvilku se mi "kouřilo" z hlavy a potom jsem na to přišel.

Mé hlavní otázky tedy zněly: jak nabídnout účastníkům něco, co tu ještě doopravdy nebylo a doručit jim ty nejdůležitější a nejpřesnější a nejlepší informace, které vystřelí účastníky raketově nahoru v jejich životech?

Odpověď je prostá: pozvu do kursu ty nejlepší, nebo alespoň některé z nich. O některých jsem již psal a o některých možná ještě ne. Nyní však budou mít právě účastníci semináře: "Uzdravte svůj život" jedinečnou možnost, vidět a slyšet výpovědi lidí, kteří budou mluvit přímo k nim.

V krátkých interview tedy vyzpovídám:

R. G. SmithR. G. Smith (USA)

Je mi velkou ctí, že mé pozvání k interview přijal i samotný tvůrce metody a mým úkolem bude vyzpovídat ho o tom, jak nejlépe metodu praktikovat tak, aby výsledky byly co nejrychlejší a účastníci mohli jít po předem vyšlapané cestě tím správným směrem.

 

Grace B. Jones (USA)

Grace B. JonesÚžasnou bytost, která z pozice ležícího a nemohoucího člověka postiženého ošklivou nemocí s názvem Fibromyalgie díky FasterEFT získala svobodu a využila právě tuto metodu k uzdravení se. Dlouhou dobu byla jedinou ze dvojice FasterEFT mistrů a k panu Smithovi má velmi blízko.

 

Dr. Eric Robins (USA)

Eric RobinsJe vynikající kalifornský urolog, jehož články jsem dokonce uveřejňoval. Dr. Robins je považován za skutečného experta na spojení tělo a mysl a původně klasické EFT (možná si na to jméno vzpomenete z úvodního videa o klasickém EFT od Garyho Craiga) využíval řadu let přímo ve své urologické ordinaci. Před necelými dvěma lety však došlo k obrovské změně a Eric nalezl sílu FasterEFT a okamžitě jej zakorporoval do své praxe a dosahuje tak u svých pacientů ještě lepších výsledků a to dokonce i tam, kde si běžná medicína nedokáže poradit. Proto tento rozhovor bude zcela jistě zajímat i přímo lékaře, kteří již skutečně pochopili, že pokud nechtějí pacienty jen léčit, bude v některých případech třeba, něco změnit.

 

Tato interview bych rád zařadil postupně do jednotlivých lekcí a to s největší pravděpodobností od třetí lekce (pokud se nám vše podaří časově sladit). Bohužel nejsem schopen vydat se na cestu za nimi a proto jsme se domluvili na skype konverzaci a záznamu. Videa posléze otitulkuji, aby byla k porozumění všem účastníkům semináře bez rozdílu jejich jazykových znalostí.

Pokud se ještě semináře neúčastníte...

Máte jedinečnou příležitost, udělat svou registraci právě dnes a získat tak kontrolu nad svým životem.