ÚvodNovinky a články

Novinky a články

Aktuální informace ze světa Faster EFT, novinky a články. Nejčerstvější informace o tom, co udělat právě teď, abychom mohli být šťastní...

Já se vrátím

Knihy o FasterEFT zdarma

Datum: 06.10.2021

Pokud zde nejste poprvé, jako mí přátelé, kteří nedočkavě vyhlíží další články a novinky, možná jste si všimli, že se za poslední roky zde vůbec nic nezměnilo.

Pravda je taková, že se svět trochu zastavil. Tedy alespoň pro mne. Jelikož to ještě zcela jistě nějakou chvíli potrvá, připravil jsem si pro vás malé překvapení. Více se dozvíte kliknutím na odkaz níže...

Co je rezistence (odpor) ve FasterEFT

Stop

Datum: 03.06.2018

Ti, co znají techniky FasterEFT vědí, že rezistence je poměrně běžná záležitost.

Co je rezistence?

Rezistence je způsob, jakým se naše podvědomá mysl snaží zabránit hlubokým změnám.

To znamená, že naše podvědomá mysl se snáží sama sebe chránit tím, že se vám a vaší vědomé mysli snaží zamezit v dělání jakýchkoli změn, které by znamenaly, že ztratí něco z toho, co zná.

Jednoduše řečeno, čím blíže jste ke změně, tím více podvědomého odporu můžete zažít.

Toto se může projevit v různých formách a kombinacích u každého jednotlivce. 

Co když se to vrátí?

Otázka

Datum: 18.02.2018

Mnozí z nás se potkávají s touhle zajímavou otázkou. Pokud je to v případě práce s lidmi, nebo dokonce i práce se sebou samotným. Někdy dojdeme k místu, že si položíme takovou otázku. Snažíme se vyřešit nějaký problém a ono se daří. Máme z toho lepší a lepší pocity, ale někde v polovině práce se zasekneme a dostaneme strach.

Dostaneme strach, jestli to vlastně funguje, jestli nedošlo pouze k ošálení naší mysli a jestli tento stav není jen chvilkový závan pohody a jestli jen nepředstíráme, že je to už dobré.

V tomto článku se budu věnovat opět takovým vnitřním hrozbám, jakými jsou úzkosti a panické ataky. Ne, že by mne stále bavilo, o tom mluvit, ale opravdu největší procento lidí, kteří mi několik posledních let píší a nebo chtějí, abych s nimi pracoval, trpí těmito problémy a proto je ještě na snadě, říci pár slov právě k tomuto tématu a zaměřit se právě na onu otázku a co dělat, když nás napadne.

Vzpomínky - stíny minulosti, které řídí náš život

Ilustrační obrázek

Datum: 14.07.2017

Zajímá vás, způsob, jakým vzpomínky tvoří naše problémy a řídí náš život? Potřebujete něco ze svého života odstranit, změnit, napravit? Přečtěte si v následujícím článku, proč není vždy jednoduché, logicky odvodit příčinu našich problémů a že to vlastně ani není třeba. V tomto článku můžete opět pochopit, jak funguje naše vlastní mysl a jak si můžeme pomoci, vydat se tím správným směrem.

FasterEFT - Jak mám vědět, se kterou vzpomínkou začít?

Struktura problému

Datum: 05.03.2017

Mnoho lidí si jen velmi těžko dokáže vybavovat minulé vzpomínky. Jediný způsob, jak vědí, že mají problém, jsou současné okolnosti. Další lidé potom naopak mají velmi mnoho vzpomínek, které se zdají, být propojeny, že může být velmi těžké, vědět, kde začít.

Existuje však jednoduchá, organizovaná metoda pro práci se všemi vzpomínkami, které se týkají současného problému a použitím této metody je docíleno toho, že není ani nutné, věnovat se všem těm vzpomínkám, protože dřív, než se k nim dostaneme, již dávno se samy změnily.

 

Proč děláme, co děláme

Rozbité sklo

Datum: 20.11.2016

Zajímalo by vás, proč děláme to, co děláme a co vlastně řídí naše chování? Mnohdy se nám stává, že víme, že něco neděláme dobře, že bychom něco dělat neměli, nebo bychom to měli dělat jinak. Když jsme dost stateční, rozhodneme se pro změnu silou vůle a mnohdy skončíme s tlakem tam někde vzadu a spotřebujeme všechnu naši sílu na to, abychom tomu tlaku vzdorovali a nakonec to stejně nedopadne.

Co s tím? Existuje nějaké zázračné řešení, jak se změnit?

Přečtěte si v tomto článku...

Opravdové finanční problémy

Peníze

Datum: 26.07.2016

Nezáleží na tom, jaký problém s pěnězi máte. Ať už je to nedostatek pro zaplacení účtů, neschpnost zvýšit svůj příjem, abyste byli finančně svobodní, neschopnost něco našetřit a nebo že ztrácíte peníze kvůli věcem, které nedokážete ovlivnit... Zdroj vašich finančních problémů je vždy ve vašem podvědomí.

Skvělá zpráva je, že vlastně neděláte nic špatně a můžete změnit svou finanční situaci tím, že změníte původní zdroj ve vašem podvědomí a na základě toho se budou odehrávat přirozené a automatické změny. Ve skutečnosti to může být všechno rychlejší, než byste očekávali.

Zůstaňte s námi navždy

Strážní andělé

Datum: 16.01.2016

Ještě před Vánoci jsem slíbil, že napíšu nový článek, který pomůže těm, co ztratili někoho blízkého a nemohou se s tím nějak vyrovnat.

Prožívat období zármutku ze ztráty je naprosto běžná lidská věc, ale jak dlouho bychom se měli vlastně trápit?

 

Jak si zvýšit sebevědomí a sebehodnotu

Ušlapání, sebehnodnota, sebevědomí

Datum: 25.10.2015

Budeme-li se bavit o nízkém sebevědomí, či nízké sebehodnotě zabředneme do jednoho z nejpopulárnějších témat dnešní doby. Každý den na ulici, v práci, ve škole a všude jinde potkáváme spoustu lidí, jejichž vlastní sebehodnocení je hluboko pod bodem mrazu.

Je to i váš případ? Také si o sobě myslíte tak málo? Máte pocit, že nejste dobří a nic nikdy nemůžete dokázat?

Naopak nechcete být jako ti, kteří hýří tak velkým sebevědomím, že je každému hned jasné, že ve skutečnosti jen něco předstírají a zvedají si svou hodnotu na úkor ostatních? Jak z toho ven? Jak si pořídit to správné sebevědomí a být sami se sebou spokojeni?

Novinky říjen 2015

Říjen 2015 - Novinky a akce FasterEFT

Datum: 15.10.2015

Vážení přátelé, příznivci FasterEFT a zvědavci.

Připravil jsem pro vás na tento měsíc celou řadu zajímavých akcí, které by vám měly ulehčit výběr a v případě, že ve vašem životě jsou některé věci, které ještě nejsou úplně v pořádku, nabízí vám šanci na změnu.

Mnoho lidí, se kterými jsem za poslední roky pracoval, nebo se zúčastnili některých akcí spojených s FasterEFT, došlo k zajímavým změnám. Zbavili se svých strachů, fóbií, úzkostí, fyzických bolestí a stresu a mnohých dalších věcí. 

Vy ještě ne? Jak dlouho budete ještě čekat?

Virtuální brýle a sugesce

Virtuální brýle

Datum: 07.08.2015

V tomto článku bych velmi rád navázal na předchozí, který byl věnován uzdravení zraku. Chtěl bych zde uvést zajímavý případ, který jasně demonstruje, jakou moc má naše podvědomá mysl a sugesce a jak prospěšné nám mohou být při řešení zdravotních problémů.

Nyní se nebudeme bavit o běžném placebu, ikdyž to tímto malinko zavání. Spíš bych chtěl uveřejnit příběh, který vypráví Dr. Richard Bandler (spoluautor Neuro-Lingvistického programování).

Drahé luxusní brýle

Brýle

Datum: 01.08.2015

Tento článek je reakcí na dotaz, který mi přišel před dvěma dny. Otázka zní, jak na problémy se zrakem, očima a zhoršování zdraku.

Ačkoli nejsem expert v tomto oboru a přiznám se, že přímo s tímto konkrétním problémem nemám zkušenosti (jako asi s milionem dalších nemocí), možná by pro vás přece jen tento článek mohl být nějak inspirující.

Nová kniha - Skoncujte s panikou

eKniha - Skoncujte s panikou

Datum: 29.07.2015

Také Vás trápí panika a úzkosti? Rádi byste s tím něco udělali a tradiční způsob léčby nezabírá?

Možná je na čase vyzkoušet něco nového. Trvalo to dlouho, ale protože mi s prosbou o radu, či pomoc mnozí píšou téměř každý den, rozhodl jsem se, že udělám to nejlepší, co mohu. 

Sepsal jsem krátkou eKnihu o panických atakách a problémech s nimi spojených... možná to bude to pravé právě pro vás.

Pokračování knihy o FasterEFT

Obal nové knihy o FasterEFT

Datum: 18.06.2015

Právě dnes bude k dispozici pokračování první české knihy o FasterEFT.

Naučte se používat ty správné nástroje, které vám pomohou žít tak, jak chcete. Potřebujete pochopit, proč jsou věci ve vašem životě tak, jak jsou? Jak to lze změnit? V pokračování knihy pochopíte, proč se všechno kolem vás děje a jak to změnit.

V knize jsou obsaženy rožšířené a účinné techniky pro to, aby vám bylo okamžitě lépe, ať už vás trápí cokoli.

Co je FasterEFT a jak pomáhá

Logo FasterEFT

Datum: 21.05.2015

Víte, co je FasterEFT? Co znamená tento název a co pro vás může udělat? Možná to samé, co pro tisíce lidí po celém světě. V tomto článku se dozvíte, na co všechno byla tato jednoduchá metoda úspěšně použita, v ČR na Slovensku i po celém světě. Je nepřeberné množství lidských problémů a trápení, ale FasterEFT by mohlo být účinným řešením.

Ztracená kontrola

Kontrola

Datum: 19.05.2015

Je mnoho různých důvodů, proč se dokážeme trápit, zažíváme menší, či větší deprese a nebo úzkosti a nevíme, jak z toho ven. Jednou z velmi důležitých příčin je právě ztráta kontroly. V tomto článku se budeme bavit trochu o tom, jak funguje vše, co nás obklopuje. Zaměříme se na věci, kterým se v článcích tak trochu záměrně vyhýbám, jako jsou energie a vibrace a popovídáme si o tom, jak využít všechno, co nedokážeme ovládnout k tomu, aby nás to opět posunulo mnohem dál.

Šťastná práce

Les

Datum: 30.04.2015

Možná se toto týká i právě vás. Máte práci, ve které to není úplně ono. Nedaří se vám dosahovat výsledků, jaké potřebujete a dle toho také vypadá i vaše finanční ohodnocení.

Nebo máte tolik práce, že vás drtí pracovní stres a trpíte úzkostmi z termínů a objemu práce.

A nebo jen prostě to ve vaší práci není ono z jiných důvodů. Jak to všechno vyřešit? Změnit práci, dělat věci jinak, když zdánlivě není jiná cesta a jiné možnosti. Potřebujete štěstí? Možná. Možná však potřebujete něco jiného.

Temné časy, hluboké tranzy, kostlivci a to, co všichni chceme

Kostlivci ve skříni

Datum: 14.04.2015

V životě téměř každého z nás přicházejí okamžiky lepší a také horší. Někdy se dějí věci, při kterých máme pocit, že to co známe tak dobře, se začíná ztrácet, rozpadat a že ztrácíme pevnou půdu pod nohama. Jaké dary nám takové události přináší a jak “přežít” tyto časy, bude obsahem tohoto článku.

Pokud právě prožíváte něco velmi nepříjemného, možná je čas, zastavit se a věnovat pár chvil sobě samotnému a číst a dozvědět se, jak z toho najít cestu ven.

Co je ťukání

FasterEFT Ťukání

Datum: 05.03.2015

Ve většině článků, které si můžete přečist na těchto stránkách, se všechno motá kolem jedné základní věci. Je to termín, který zmiňuji nejčastěji, ale přesto je spousta lidí, kteří ve skutečnosti netuší, o co jde a co pro ně to ťukání vlastně může udělat. Možná je tedy čas, věnovat se znovu tomuto tématu a věnovat mu celý článek. Dozvíte se v něm, co se s ťukáním dá udělat, jak ho využít pro svůj prospěch a také jak se pomocí něj zbavit svých problémů.

Jak na dlouhodobé problémy?

Dlouhodobé problémy

Datum: 28.01.2015

Pro mnoho z nás je naprosto jednoduché, zbavit se právě přicházejících problémů, zdravotních i nějakých menších strachů a emocí. Pokud se ale zaměříme na to, co nás trápí dlouhodobě, mnozí nevědí jak na to, protože je možné, že věci nejdou až tak snadno, jak bysme čekali. Co dělat v takových chvílích a jak postupovat? Budiž vám můj nový článek dobrou inspirací a nápovědou, jak řešit dlouhodobější obtíže.

Co budete číst v roce 2015?

Blog FasterEFT

Datum: 21.01.2015

Psaní článků a psaní blogu je velmi zábavná činnost. Zabývám se tím již několik let a chuti rozhodně neubývá. Poslední dobou jsem však přemýšlel o tom, o čem vlastně budu tento rok psát. Napadlo mne, že mnohem lepší, než psát si jen to, co mne napadne, bude, když si články napíšete sami.

Učením k úspěchu

Progresguru

Datum: 15.01.2015

Rádi se učíte nové věci, přečtete si nějakou knížku, ale při svém vytížení zjistíte, že nemáte na nic čas? Nebo jste jako většina lidí, kteří po ukončení školy jen těžko nachází sílu na to, něco nového se naučit a máte pocit, že vám již ujel vlak s novými věcmi? Ve skutečnosti existuje pár dobrých způsobů, jak to zařídit, aby učení nových věcí nijak nebolelo. O jednom z nich bych velmi rád napsal, protože tento je tzv. tajemstvím úspěchu těch nejúspěšnějších.

Vyznejte se v článcích

Štítky

Datum: 06.01.2015

Také se vám těžko orientuje v článcích? Teď to již možná bude lepší. Články dostaly totiž štítky a nyní si můžete vybrat téma, které vás zajímá. Na stránce Novinky a články naleznete vpravo panel s jednotlivými štítky a kliknutím na štítek zobrazíte pouze ty články, které potřebujete.

Umění odpouštět

Holubice - odpuštění

Datum: 02.01.2015

Aneb: Odpusťte, prosím...

Jelikož nám právě začal úplně nový rok, bylo by dobré zahodit to staré a možná právě toto by mohl být výborný námět na první novoroční článek. Popovídejme si spolu o odpuštění. Co opravdu znamená odpouštět a jak to zařídit, aby slova: "Odpouštím Ti." nebyla jen tlacháním do větru.

Vaše skvělá budoucnost

Veselé vánoce a Šťastný nový rok

Datum: 19.12.2014

Aneb předsevzetí, která vydrží.

A je to tady. Opět přišel ten správný čas zázraků. Ne tedy, že by se zázraky nemohly dít každý den, ale možná právě v této době jich očekáváme tak trošku víc. Navíc nyní začínáme rekapitulovat to, co bychom chtěli a co ještě nemáme a přichází ta závažná rozhodnutí, kterým říkáme novoroční předsevzetí.

Přemýšlíte však někdy o tom, proč někdy vaše předsevzetí nevydrží, proč skončí ještě první den nového roku? Máte chuť to konečně změnit? Máte chuť si vytvořit taková, která skutečně vydrží? Možná byste jen potřebovali ten správný motor, tu hybnou sílu, která vám pomůže, aby všechno šlo a motivace nevyprchala ještě ten první den. Naučme se spolu jedno cvičení, jednu malou techniku, kterou zvládne každý z vás a která má za následek to, že si z vás ostatní již nebudou dělat legraci, když se chlubíte svými předsevzetími, protože vědí, že vám stejně nevydrží.

 

Splněné přání - první česká kniha o FasterEFT

Žijte si, jak chcete - první česká kniha o FasterEFT

Datum: 07.12.2014

Doufám, že se máte skvěle v tento předvánoční čas. 

Právě dnes se musím pochlubit jedním splněným přáním, které ovšem nebylo pouze moje. 

Mnozí z vás se mě ptali: "Kdy už konečně..., kdy už to bude?!"

Nyní tedy mohu pyšně odpovědět, že právě dnes. Právě dnes je ten čas, kdy je k dispozici první česká kniha o FasterEFT.

Vylepšete si svou paměť

Vylepšete si svou paměť

Datum: 11.11.2014

Ve svých článcích se většinou věnuji tomu, jak naši paměť zbavit nepříjemných věcí a událostí, které ovlivňují náš život. Jak “zapomínat” to špatné a zbavovat se dopadu našich špatných životních zážitků na náš život. Tento článek však bude o něčem trochu jiném. Představme si, že jsou v životě věci, které si naopak zapamatovat potřebujeme. Tento jednoduchý trik z vás udělá super hrdinu s pamětí, kterou vám bude každý závidět.

Žábu rychle neuvaříš

žába

Datum: 16.10.2014

Aneb, proč čekáme tak dlouho, až už je příliš pozdě...

V první řadě musím podotknout jednu věc. Žáby jsem nikdy nejedl. Je mi jedno, jak velká pochoutka to může být. Není to můj šálek kávy.

Záměrně však používám toto přirovnání, abych ukázal, co běžně děláme a proč se jednoho dne prostě uvaříme.

Opravdová spiritualita

Spiritualita a FasterEFT

Datum: 08.09.2014

Přemýšleli jste někdy nad tím, co je opravdová spiritualita? Co znamená, žít v souladu se sebou a vším ostatním? Pojďme se spolu podívat, jak na spiritualitu nahlížíme ve FasterEFT a jak posunout naše běžné smýšlení trochu výš. Nejen však to. Tento článek by měl být také návodem na lepší život i pro ty, kterým slovo spiritualita vůbec nic neříká.

Jak naše zážitky formují to, jací jsme

Jaký typ opice v tranzu jste?

Datum: 21.07.2014

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč někteří z nás nosí na tvářích úsměvy po celý rok a někteří naopak koukají jak sůvy z nudlí, smutní a trápí se a někdy ani nevědí proč? Protože je právě teď horké léto a léto bývá plné zážitků, možná by bylo dobré, popovídat si o tom, jak naše zážitky formují to, jací doopravdy jsme a proč to tak je.

Kde jsou moje věci?

Bohatství

Datum: 26.06.2014

Poslední dobou jsem měl mnoho příležitostí k zamyšlení. Ne zase až tak mnoho, abych něco chytrého vymyslel, ale přesto…

Chtěl bych teď tak nějak trochu opustit sérii negativních článků o tom, jak si vytváříme problémy a zaměřit se trochu do pozitivna. Nebo ne…?

Za všechno mohou ONI

Trauma

Datum: 09.05.2014

V minulých dnech jsem měl příležitost komunikovat o jejich problémech s mnoha lidmi. To u mě není nic neobvyklého, co se ale na tom zdá neobvyklé je, že téma většiny hovorů bylo: ONI. Co znamená oni? Znamená to, že mnozí z nás mají tendenci uvádět na pravou míru, kdo může za to, že jejich život a nebo alespoň to jak se cítí, nestojí za moc. Já bych nyní velmi rád vysvětlil a nabídl, pro někoho možná nový pohled na to, jak by to také ve skutečnosti mohlo být.

Jak uzdravit zlomené srdce II

Srdce

Datum: 16.04.2014

Protože jsem od uvedení minulého článku dostal mnoho pozitivních ohlasů od spousty z vás, kteří si zažili jaké to je, mít zlomené srdce a rádi by opět žili opět normálním životem bez bolesti a trápení, rozhodl jsem se, že v tomto díle dám nejen konkrétní návod, jak to provést, ale dokonce vytvořím i krátký zvukový záznam, který vás celým procesem provede, tak abyste dosáhli okamžitě lepších výsledků bez zbytečné dřiny.

Pokud nečetli předchozí článek, bude velmi dobré, si jej přečíst, abyste pochopili, jakým způsobem ve FasterEFT řešíme ztrátu.

Jak uzdravit zlomené srdce I

Zlomené srdce

Datum: 07.04.2014

Je tak krásné, být zamilovaný. Život nádherně plyne. Naše dny jsou naplněny štěstím a radostí. Nemůžeme se dočkat, až se znovu setkáme s tím, koho milujeme. Nemůžeme se dočkat, až otevřeme ráno oči a uvidíme vedle sebe tu krásnou osobu, se kterou jsme se rozhodli, strávit svůj život.

Jednoho dne však se znovu setkáme se svým milým (milou) a vše je jinak. Vidíme, jakoby to už nebyli oni. Jakoby se z nich něco vytratilo a místo horké žhnoucí lásky z nich jde podivný chlad. Samozřejmě že nám to není lhostejné a chtěli bychom vědět, zda-li je něco netrápí a jestli je něco, s čím můžeme pomoci, aby to zase byli oni. Jenže oni už to nejsou a možná nikdy nebudou. Možná se nám právě chystají říct, že je čas se rozloučit.

Než budete číst dál, přidám jedno upozornění, toto není článek o tom, jak získat zpět ztracenou lásku...

Jak stres ovlivňuje naše tělo

Jak stres ovlivňuje naše tělo

Datum: 19.03.2014

Stres je důležitý! Je tak důležitý jakožto jednička mezi příčinami úmrtí. Americká lékařská asociace zjistila, že stres je příčinou více než 60% všech druhů lidských onemocnění a nemocí. Stres má enormní negativní, mentální a fyzické důsledky a i přes tento fakt mnohdy zapomínáme, jak moc plné stresu naše životy jsou.

Úzkosti, panická ataka a panická porucha

Panická ataka

Datum: 04.03.2014

S ohledem na neustále se množící dotazy k tomuto tématu jsem se rozhodl, že dnešní článek budu tedy věnovat úzkosti, panické atace a panické poruše. Pokud jste něco takového někdy zažili, určitě víte, že toto není nic příjemného.

Tento stav se v současné době léčí různými přípravky, ovšem ne vždy dojde k vyřešení a odeznění nepříjemných symptomů. Spíše k jejich utlumení a hlavně utlumení kvality života vůbec. Já bych se v tomto článku velmi rád věnoval nejen krátkému popisu této diagnózy, ale také přidat fungující návod, který pomůže tento stav vyřešit.

S depresí a nebo bez ní?

Deprese

Datum: 26.02.2014

Když narazíme na téma deprese, potkáváme se s mnohými protichůdnými názory a přesvědčeními. V první řadě se naskytne otázka: "Je deprese nemoc?"

Jedná se o nějakou chemickou nerovnováhu v mozku, která nám způsobuje, že se nedokážeme radovat ze života? Něco, co nás nutí vidět barvy okolního světa jako nezajímavé a bledé, žádná pozitivní událost není dostatečně pozitivní? Že se cítíme unaveni a nejradši bychom nevylezli z postele, že náš život prostě nemá žádný smysl

 

Sny - dary z největších

Sen

Datum: 21.02.2014

Přiznejte se, vlastníte nějaký snář? Bádáte po významu svých snů? Čekáte od svých snů, že vám pomohou vyřešit nezjapeklitější otázky lidstva a nebo vašeho života? … mohly by… tedy alespoň v tom druhém případě.

Chtěl bych vám povědět o tom, jak se na sny koukám já a co za kouzla se s nimi může provádět.

Chcete být vrcholovým manažerem?

Stres v práci

Datum: 29.01.2014

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se stali vrcholovým manažerem (nebo manažerkou)? Mohli byste mít spousty peněz, velké příjmy a téměř vše, co byste chtěli. Stálo by to ale za to? Má to vůbec smysl?

Pro některé možná ano a pro některé možná ne. Podívejme se na to ale z pozice toho, co můžeme udělat pro to, abychom se nezničili dřív, než si všechny vydělané pěníze stačíme užít.

Nový základní manuál zdarma

Stáhněte si nový základní manuál FasterEFT v češtině

Datum: 20.01.2014

K dispozici je nyní nová verze základního manuálu FasterEFT. Tato verze je opět zdarma a jedná se o rozšíření původní verze. V tomto manuálu pochopíte základní principy metody FasterEFT, dozvíte se, jak ji používat sám na sobě a naučíte se základní techniku Parts & Pieces (Části a kousky). 

S novou verzí došlo také ke změně práv a tento manuál je nyní volně šiřitelný jakýmkoli způsobem. Doufám, že Vám nová verze opět udělá radost.

Seminář FasterEFT 2013 - video Robert G. Smith - defrakcinace

Video Robert G. Smith - defrakcinace Seminář Praha 2013

Datum: 12.01.2014

Podívejte se na úžasné video z posledního semináře FasterEFT v Praze v prosinci 2013. Autor metody popisuje a také demonstruje tzv. proces defrakcinace a jak můžeme změnit problém, aniž bychom používali ťukání. Někdy tento proces také používám a je krásné vidět, jak lidé nechápou, jak je možné, že problém se sám ztrácí aniž bychom zdánlivě vůbec něco dělali.

Život není peříčko

Rocky Balboa

Datum: 13.11.2013

Když je někdo milovníkem filmů, možná ztrácí čas. Možná ztrácí svůj život tím, že žije život někoho jiného ve snech a představách. Upřímně. Kdo z chlapů si někdy nepředstavoval sám sebe jako akčního hrdinu, či dámy samy sebe jako andělsky krásnou princeznu z pohádek. Ztrácíme sami sebe, necháme se inspirovat svými hrdiny a žijeme úžasný život.

Dobře, není to náš život, ale je to krásný život. Jednoho dne se však něco stane. Jednoho dne vystřízlivíme. Uvědomíme si, že nejsme akčním hrdinou. Uvědomíme si, že princové z pohádky nejsou a žádný nás neodveze na bílém koni.

Pohltí nás realita a život nás semele. Naše představy a sny se zboří jak domeček z karet. Nemáme žádnou možnost to změnit. Nemáme možnost žít život jakýbysme chtěli, nemáme peníze, nejsou kolem nás ti správní lidé, nemáme šanci mít lepší práci. A namísto toho je to těžké, někdy opravdu těžké…

Nemodlete se za snadný život

Bruce Lee - Nemodlete se za snadný život

Datum: 02.11.2013

Nemodlete se za snadný život.
Modlete se za sílu, abyste zvládli žít náročný život.

Tak přesně toto jsem použil jako reakci na odpověď jedné klientky, která má velmi náročnou a vyčerpávající práci. Po našem sezení se v práci zdánlive nic moc nezměnilo, ale její vnímání a reakce se změnily natolik, že místo stresu cítí jen příjemné pocity a zvládla až neuvěřitelné množství práce, kterou by jinak zvládnout schopna nebyla.

Seminář FasterEFT Praha 2013

Seminář Robert Smith Praha 2013

Datum: 29.10.2013

Mám to jedinečné potěšení, oznámit Vám, že v prosinci tohoto roku (2013) připravujeme víkendový seminář přímo s autorem metody FasterEFT panem Robertem G. Smithem. Tento seminář bude unikátní zejména v tom, že jeho cena je velmi nízká (ve srovnání s ostatními semináři ve světě) a také, že takovéto téma ještě nebylo na žádném semináři u nás nikdy uváděno. Bude se totiž jednat o spojení vztahů, lásky a peněz. Veškeré další informace můžete získat na: www.faster-eft.cz/fastereft/seminare/seminar-robert-smith-praha-2013/.

Naše tělo o nás řekne vše

Tělo a energetická centra

Datum: 12.10.2013

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč Vás například právě píchá v boku, nebo máte stále bolavá ramena? Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vaše kyčle nejsou to, co bývaly a možná vás čeká nepříjemná operace? Pojďme se na to podívat spolu v tomto článku.

Půjde to rychle a nebo pomalu?

Síť neuronů

Datum: 05.09.2013

Pokud jste někdy již pracovali sami se sebou za pomocí některých metod osobního rozvoje, jako například FasterEFT a pohybujete se alespoň trochu ve vodách blízkých osobnímu rozvoji, možná jste již zažili zajímavou skutečnost týkající se rychlosti řešení svých problémů. Ať už pracujete sami se sebou a nebo vás někdo vede a pomáhá vám, možná jste zjistili, že něco jde velmi rychle a něco jde naopak velmi pomalu. V tomto článku bych rád uvedl jednu z alternativ, proč tomu tak je. Chodí za mnou lidé s nejrůznějšími problémy a toto zažívám téměř každý den. Možná vám tento článek pomůže, abyste neházeli flintu do žita a připomenuli si rčení, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Jak to všechno funguje - část 1.

Jak to všechno funguje 1. část

Datum: 04.09.2013

Jste tu poprvé a je pro Vás metoda FasterEFT nová? Toužíte po tom, vědět, co na tom vlastně je? Jestli to doopravdy funguje? Funguje a funguje to skvěle. Možná vás však zajímá, co je za tím a jak to, že to funguje a všechno dává smysl. Jak je možné, že máme problémy a že se vám celý život nedaří je změnit (a to máte vyzkoušeno ledacos). Možná by Vám nyní mohl pomoci tento krátký článkový mini seriál, kde se pokusím rychle popovídat o FasterEFT a tomu, co se za ním doopravdy skrývá a na čem to všechno vlastně funguje.

Ať jsme tlustí na tři prsty

Obezita a nadváha

Datum: 23.08.2013

Zrovna včera jsem si lámal hlavu nad tím, jaký by měl být další článek. Pokud mé články čtete pravidelně, možná víte, že skáču z jednoho tématu na druhý a že se snažím vyhovět zejména těm, kteří chtějí ve svém životě rychle něco změnit. Jak už to tak bývá, když přemýšlíte a hledáte inspiraci, ona se nějakým způsobem objeví. I u mě se tedy objevila a další téma tohoto článku tedy bude nadváha.

Jednoduché jako swiššš

Swish TV

Datum: 09.07.2013

Přemýšleli jste již někdy nad tím, co vlastně vytváří naše problémy? Pokud jste četli manuál zdarma a nebo se účastníte on-line semináře, zcela jistě víte, že za to může způsob, jakým přemýšlíme, vnímáme a také věci, kterými se v našich hlavách zaobíráme.

Pokud se vrátíme k našim reprezentačním systémům (primární jsou: kinestetický - pocity, auditorní - zvuky a vizuální - obrazy). Pokud změníme naše vnitřní reprezentace událostí, tím změníme i naše vnímání a v konečném důsledku i naše problémy.

Bolesti a jak na ně?

Pomoc při bolestech

Datum: 29.05.2013

Zajímavá věc o bolesti je, že bolest má za sebou jisté emocionální aspekty, které ji podporují a udržují. Běžně se tedy stává, že když se úroveň vašich emocí a nebo stresu zvyšuje, bolest se také zvětšuje. A naopak. Když úroveň vašich emocí se sníží, zmenší se i bolest.

Při práci s klienty s bolestí zjišťuji, že bolesti mají jisté prostředky. O co se snažím, je, pomoci klientům s odnaučováním se bolesti. Naše mysl má zaznamenaná data, zážktky - jak - kdy mít a cítit bolest a má také prostředky a účel za samotnou bolestí.

Poděkování za Vaše emaily

Poděkování

Datum: 26.05.2013

Musel jsem zareagovat na kvanta emailů, které jsem dostal. Po mém pátečním emailu došlo k řadě dotazů a proseb, které jsem se rozhodl vyslyšet.

Někteří z Vás mě prosili, abych s měsíčním koučinkem ještě nekončil a že se nestihli zaregistrovat z fin. důvodů, či zda-li je možné využít splátek apod.

Přemýšlel jsem co s tím a rozhodl jsem se, že ještě o malinko prodloužím registrace před tím, než to úplně uzavřu.

O štěstí II

Hrnec zlata

Datum: 08.05.2013

V minulém článku jsme si mohli přečíst nějaké zajímavé informace o tom, že štěstí je tedy vnitřní práce. Štěstí je tedy něco, co máme uvnitř a na základě toho, vidíme či nevidíme v životě ony šťastné náhody, nebo příležitosti.

Psal jsem také o tom, že existuje jakýsi princip, který nám říká, že i pokud to tak není (i pokud o sobě nemáme přesvědčení, že jsme dostatečně velcí šťastlivci), máme to fingovat. Máme lhát sami sobě, abychom vytvořili toto přesvědčení a náš vlastní mozek to převzal za své.

Rozhodl jsem se, že Vám v tomto článku ukážu něco velmi zajímavého...

O štěstí

Štěstí

Datum: 30.04.2013

V této době jste jistě měli příležitost číst mnoho článků o štěstí a o tom, že šťastní máme být vždycky, že k němu nic nepotřebujeme apod. Já bych se však na štěstí chtěl podívat z jiného úhlu. Ne z pozice toho, že jsem, nebo nejsem šťastný, nýbrž že v životě máme a nebo nemáme štěstí.

Jsme lidé a nebo jen dojné krávy farmacie?

Léky

Datum: 14.04.2013

Nedalo mi to, abych nyní po shlédnutí dalšího videa o praktikách farmaceutického průmyslu nepoukázal na tuto nesmyslnost našeho jednání v oblasti našeho vlastního zdraví.

Myslím si, že je to dost smutné, že je většina z nás odkázána na milost a nemilost byznysu se zdravím. Lidé, kteří to nemohli dále snášet a vystoupili z farmaceutického průmyslu tvrdí, jak zájmem farmaceutických firem není ani tak zdraví jako platící dojné krávy, které je budou dotovat celý život.

Je to jasné, pokud máte produkty, potřebujete, aby je lidé kupovali a pokud si koupíte jednu jedinou věc a ta Vás uzdraví, již jim další peníze nepřinesete. Z tohoto pohledu je to tedy logické, ale uvědomte si, prosím, následující fakta.

Zaměříme-li se například na antidepresiva. Musíme si uvědomit, že sami lidé, kteří je vyrábějí vědí, že jsou stejně možná i méně účinné než placebo.

Být či nebýt?! Takhle to už v životě chodí.

Lítost, bolest, ztráta a smrt.

Datum: 12.04.2013

Ve světle posledních událostí bych rád věnoval tento článek všem, kteří zažili ztrátu někoho blízkého. Ano. Téma tohoto článku bude "smrt" a způsob, jakým se s ní vyrovnat pomocí Faster EFT. Jak si máme poradit s něčím takovým, jako je ztráta někoho opravdu blízkého? Co dělat, když nám smrt "vyrve" blízkou osobu z našeho náručí? Jak dlouho se máme trápit? Co máme přesně udělat pro to, abychom se již víc netrápili? Jak zapomenout?

Manuál k první části semináře zdarma

Manuál k první části semináře zdarma

Datum: 15.03.2013

Nabízím Vám jedinečnou možnost. Po časově omezenou dobu totiž nabízím první část on-line manuálu k první části kursu zdarma.

První část manuálu vysvětluje základy FasterEFT a rozdíly mezi klasickým EFF a FasterEFT. Součástí manuálu je také úplný základ vysvětlení práce pomocí FasterEFT a to ťukání tzv. Parts & Pieces (Části & Kousky) a povídání o meridiánech a jejich funkci na náš organismus.

Pokud se chcete naučit používat metodu FasterEFT, stáhněte si FasterEFT manuál v českém jazyce zdarma.

Chcete se něco naučit? Učte se od nejlepších.

R.Smith, D. Maguire, Grace Jones, Eric Robins

Datum: 08.03.2013

Pokud máte zájem se něco naučit, přemýšleli jste o tom, jak to udělat nejlépe? Lidé bohužel dost často přemýšlí s omezeným pohledem na věc. Pokud si vybírají kurs, hledají nejlepší cenu a příliš se nesoustředí na to, zda-li jim kurs něco přinese. Je to bohužel tak. Potom si někdy vyberou kursů několik a získají roztříštěné a někdy dokonce i nesourodé informace, které je nikam dál neposunou. Já však chci, aby znalosti účastníků semináře byly nejlepší!

Strach - jak se ho zbavit rychle

Strach z pavouků

Datum: 04.02.2012

Rád bych tento článek věnoval povídání o strachu a fóbiích. O tom jak tyto dvě věci fungují a jak si od nich pomoci efektivně a rychle. Přidám do článku také své vlastní úvahy a zjištění, které jsem zjistil vlastním zkoumáním v praxi a povím, čeho se tedy vyvarovat, aby bylo možné jít co nejrychleji kupředu…