ÚvodO mněŽijte si, jak chcete

Kniha - Žijte si, jak chcete

První česká kniha o metodě FasterEFT, která mění životy...

Kniha o FasterEFT - Žijte si, jak chcete

Již od dob, kdy jsem se naučil psát jsem měl jednu velkou touhu (tedy vlastně dvě) - psát věci, které někdo bude číst a psát tak, aby má slova zanechala v čitatelích něco pozitivního.

Posledních několik let se věnuji psaní poučných článků, z nichž některé byly tak úspěšné, že během jednoho jediného týdne je četlo i dvacet tisíc lidí. Věci o kterých píši však na rozdíl od mého přání, nejsou vždy jen pozitivní. Pravda je někdy krutá a někdy je nutné ji říci bez obalu a přímo. Mezi lidmi, kteří na mé články reagují jsou ti, kteří v nich nacházejí potěšení, ponaučení a návody pro zlepšení vlastního život, ale také odpůrci, kteří by byli nejraději, abych něco takového nikdy nenapsal, protože začnou mnohdy chápat, že to, kde se jejich život nachází právě teď je jen a pouze výsledkem jejich vlastní práce a mnohdy špatně směřovaného úsilí.

V obou případech mne to velmi těší, protože to, co píšu, píšu pro všechny, protože vím, že je jedno, kde se každý z nás právě nachází, ale každý z nás má větší a nebo menší problémy a já osobně jsem se poslední roky zabýval hlavně tím, jak naše problémy změnit.

Učil jsem se velmi tvrdě věci, které jsou a ještě po nějakou dobu budou odmítány širokou veřejností i autoritami v přístupu k fyzickému i duševnímu zdraví - jednoduše proto, že zdroje našich informací jsou a) odlišné b) není bohužel vždy v zájmu autorit, aby bylo každému jen dobře (a nebo alespoň ne tak rychle).

Tyto věci, které jsem měl příležitost poznat však sahají za horizont toho, co jsme od malička naučeni, jak svět ve skutečnosti funguje a přesto jsou tak snadné a pravdivé, že mnozí si po jejich přečtení řeknou: "Vždyť toto již dávno vím!" Pouze to bylo zakopáno hluboko pod nánosy něčeho jiného, co nás ostatní o životě naučili.

Jednoduchá poznání, která máte příležitost objevit nyní v knize, kterou jsem konečně napsal a kterou vám nyní předkládám, vám pomohou vrátit se na začátek a stavět na vaší dětské naivitě, kterou ostatní tak bravurně zašlapali do země, pomohou vám vyhrabat se z popela, který za celý život napadal na vaši hlavu a stát zpříma a pevně na svých nohou, které vás nyní donesou přesně tam, kam se chcete dostat, protože získáte nástroje, které jdou nyní za hranice času i prostoru a dovolí vám, přesunout se z pozice oběti, kterou život unesl a odjíždí s ní Bůh-ví kam. Po přečtení této první české knihy o FasterEFT, budete mít nyní i vy možnost přelomit okovy, které vás tíží a řídit svůj vlastní život.

To co všichni chceme, nejsou věci, nejsou to ani peníze ani vztahy ani úspěch. Jediné, co všichni ve skrytu duše doopravdy chceme je, cítit se dobře.

Právě o tom je tato kniha. 

Naučte se používat techniky a návody v ní představené (o některých z nich nikdy nikdo v Čechách ještě nemluvil) a používejte je na denní bázi a garantuji vám, že váš život se změní.

Víte, lidé se mne ptají dost často, zda-li jim to, co jsem se naučil a o čem píši, může pomoci. Myslím tím metodu FasterEFT. A já říkám vždy ANO. Otázkou pouze je, jak rychle.

Ať se již jedná o terapii a nebo přesné návody uvedné v této knize a nebo jiné metody a techniky. Všichni bychom rádi, aby vše trvalo co nejkratší dobu a každý byl fit okamžitě (ať už se jedná o zdraví, psychické problémy a nebo třeba i něco tak materiálního, jako jsou finance). Ovšem nikdo Vám to dopředu nemůže říci. Pomocí metody FasterEFT došlo k uzdravení všeho možného, ovšem způsob, jakým přemýšlíme mění dobu a způsoby, kterými je nutné k požadovanému výsledku dojít.

Osobně jsem se setkal s lidmi, kteří byli na přelomu života a smrti, kdy balancovali nad myšlenkou spáchat sebevraždu a po pouhé jedné hodině terapie všechny jejich problémy prostě zmizely a ani po dlouhé době se nevrátily. Na druhou stranu, někdy i zdánlivě jednoduchý problém vyžaduje mnohem více práce, než jen pár hodin. Nad některými problémy všichni z nás strávíme mnoho času. Máme-li však v rukou nástroje, které nám pomohou, bude mít čas nad nimi strávený pozitivní přínos.

Neznáme-li a nebo dokonce známe-li, ale nepoužíváme to, co je třeba používat, může se stát, že se náš problém nezmění nikdy.

Tato kniha budiž tedy tím pravým klíčem, který otevře dveře do vašeho nového života a dá vám dosud netušené možnosti a způsoby, jak se z mizerných pocitů, cítít opravdu dobře.

Přiznám se, že já sám mám jeden obrovský problém a to je ten, že je mezi námi tolik lidí, kteří se tak strašně trápí a to úplně bezdůvodně. Mučí se vlastní minulostí, zažívají stavy jako například deprese a panické ataky a nebo je trápí bolesti a nemohoucnost fyzického těla a přitom prostě nemusí. Prosím, buďte vy těmi majáky, kteří pomohou sami sobě a dotknou se každého kolem sebe tím, že jim podají pomocnou ruku a nebo alespoň ukážou tu správnou cestu.

Děkuji.

Objednejte si, prosím, první knihu o FasterEFT napsanou v českém jazyce a naučte se konečně žít, jak chcete!

Je úplně jedno, kolik vám je nyní let a jak špatně na tom jste, pokud dokážete číst a dělat jednoduché věci, které zvládne tříleté dítě, je tato kniha i pro vás.

Děkuji za to, že děláte život lepší.

Informace: Kniha je k dispozici ve formátu PDF  - přečtete si jí tedy na vašem počítači a nebo tabletu, který rozumí těmto souborům.

Detaily publikace

Datum vydání: 7.12.2014
Počet stran: 140
Autor: Tomáš Březina, DiS.
Formát: PDF 

Hledáte druhý díl této knihy?

V případě, že nyní hledáte druhý díl této knihy, naleznete jej zde: Pokračování první české kniha o FasterEFT.