ÚvodO mněUzdravte svou mysl, uzdravíte své tělo

Uzdravte svou mysl, uzdravte své tělo.

Zbavte se bolestí a fyzických problémů těla

eKniha - Uzdravte svou mysl, uzdravíte své tělo - T. Březina FasterEFT

Není vždy snadné, smířit se s tím, když nás postihne nějaká nemoc a nebo trpíme-li nepříjemnými bolestmi.

Mnoho lidí tráví spoustu svého času v lékařských ordinacích a utrácí za medikamenty, které nám mají ulevit od bolestí a nebo vyléčit naše nemoci. Někdy se však stává, že ač děláme cokoli, tak nějak se nám nedaří, se svých zdravotních obtíží zbavit a lékařům dochází účinné postupy a nebo nám dokonce nevěří a posílají nás k psychiatrům, protože z medicínského hlediska jsme zdraví a nebo na naši nemoc prostě neexistuje lék.

Tato eKniha by měla sloužit jako jednoduchá příručka první a nebo také poslední pomoci. Záleží pouze na vás, v jakém pořadí volíte postup své léčby a jak rychle se chcete uzdravit.

Dozvíte se zde, že je možné uzdravit se i z nemocí, či bolestí, které lékařská věda uzdravit nedokáže a nebo možná nechce a ukážu vám také jednoduché techniky a postupy, které mohou všechno zařídit a vaše uzdravení urychlit, dokonce i tam, kde nad vámi všichni zlomili hůl.

Berte, prosím, tuto eKnihu jako návod na odstranění některých zdravotních problémů a bolestí a použijte znalosti v ní obsažené k dosažení zdravějšího a šťastnějšího života.

Informace: Kniha je k dispozici ve formátu PDF  - přečtete si jí tedy na vašem počítači a nebo tabletu, který rozumí těmto souborům.

Detaily publikace

Datum vydání: 19.8.2015
Počet stran: 172
Autor: Tomáš Březina, DiS.
Formát: PDF