ÚvodO mněFasterEFT knihy

FasterEFT knihy

Všechny FasterEFT knihy na jednom místě

Žijte si, jak chcete

Tato kniha je jakousi základní příručkou FasterEFT. Vypovídá o jeho a nejen jeho historii a učí čtenáře základním principům a systému přesvědčení unikátní metody FasterEFT.

Tato kniha je doporučeným začátkem pro všechny, kteří se chtějí seznámit a naučit používat techniky metody FasterEFT

Žijte si, jak chcete II

Jedná se o pokračování příručky Žijte si, jak chcete s FasterEFT. V této knize si rozšíříte obzory a pochopíte další souvislosti, které dělají FasterEFT jednou z nejepších metod.

Skoncujte s panikou

Tato kniha obsahuje kompletní postup, kterým se můžete zbavit svých úzkostí a panických atak a problémů s nimi spojených. Tato kniha je jedinou v České  Republice, která vám pomůže, dosáhnout toho, co doopravdy chcete. Osobní svobody a kontroly sami nad sebou. Lékaři tvrdí, že není možné, se panických atak zbavit. Buď se utlumí léky a nebo se možná ztratí. Ani jedno není dobré řešení a já sám vím, že čekat na zázrak je zbytečně zdlouhavé a ze zkušeností vím, že lidé na takový zázrak mnohdy čekají až do konce života. Začněte měnit sami sebe a skoncujte s panikou ještě dnes. 

Uzdravte svou mysl, uzdravíte svoje tělo

Tato zatím poslední kniha ukazuje na vztah mezi naší myslí, stresem a vysvětluje důvody, proč se nemůžeme uzdravit z našich fyzických problémů a nemocí těla. Pokud také musíte užívat množství léků a také léky, které ruší nežádoucí účinky jiných léků, možná je čas, zamyslet se a dělat věci jinak. Tato kniha vám umožní, pochopit a vydat se na cestu za uzdravením. Obsahuje celou řadu příčin našich zdravotních problémů a návody, jakými se jich zbavit.

Knihy si můžete objednat najednou ve formuláři níže